Fixtures for ATDHE Live Sports on 23/2017

4:30 pm Salernitana v Spezia
4:30 pm Mainz v Cologne
4:15 pm Fnatic vs G2 Esports
4:00 pm Belize v Honduras
4:00 pm Bergamo Women vs Scandicci Women
4:00 pm Novara Women vs Montichiari Women
4:00 pm Monza Women vs Casalmaggiore Women
4:00 pm London Lions vs Worcester Wolves
4:00 pm Benfica v Tondela
4:00 pm Fenerbahce v Istanbul Basaksehir
4:00 pm Feirense v Estoril
4:00 pm St Etienne v Angers
3:45 pm PSV v Heerenveen
3:30 pm Sergio Martos Gornes / David Vega Hernandez vs Pedro M Portero / Ricardo Ojeda Lara
3:30 pm Dynamo Kiev v Tianjin Teda
3:30 pm Iserlohn Roosters vs ERC Ingolstadt
3:30 pm Straubing Tigers vs Krefeld Pinguine
3:30 pm Schwenninger Wild Wings vs EHC München
3:30 pm Adler Mannheim vs Eisbären Berlin
3:15 pm Athletic Bilbao v Atletico Madrid
3:00 pm Lokomotiv Moscow v CSKA Sofia
3:00 pm Saudi Arabia vs Argentina
3:00 pm Hungary vs Denmark
3:00 pm Belarus vs Sweden
3:00 pm Albion v Celtic
3:00 pm Belogorie Belgorod vs Dynamo Krasnodar
3:00 pm Dynamo Moscow vs Lokomotiv Novosibirsk
3:00 pm Paris vs Sete
3:00 pm Zalgiris vs Nevezis
3:00 pm Olympiacos vs Koroivos Amaliadas
3:00 pm Reus Deportiu v Mallorca
3:00 pm Gambit Gaming vs North
2:45 pm Kun Shang vs An Yan
2:30 pm Bayern Munich vs Telekom Bonn
2:30 pm BBC Bayreuth vs Brose Bamberg
2:30 pm Chaumont vs AS Cannes
2:30 pm Giessen 46ers vs Rasta Vechta
2:30 pm Bayer Leverkusen v Hertha Berlin
2:30 pm Bayern Munich vs BG Gottingen
2:00 pm Augsburger Panther vs Fischtown Pinguins
4:30 pm Mainz 05 - 1. FC Köln
4:00 pm Saugella Team Monza (W) - Pomì Casalmaggiore (W)
4:00 pm Igor Gorgonzola Novara (W) - Metalleghe Montichiari (W)
4:00 pm Foppapedretti Bergamo (W) - Pallavolo Scandicci Savino del Bene (W)
4:00 pm Benfica - CD de Tondela
4:00 pm Feirense - Estoril
4:00 pm Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
3:45 pm PSV Eindhoven - SC Heerenveen
3:15 pm Athletic Club Bilbao - Atlético Madrid
3:00 pm Paris Volley - Arago de Sète
3:00 pm Hungary - Denmark
3:00 pm Saudi Arabia - Argentina
3:00 pm Belarus - Sweden
3:00 pm Lokomotiv Moscow - CSKA Sofia
3:00 pm Kiev - Tianjin Teda
3:00 pm Reus Deportiu - Mallorca
2:30 pm Chaumont - AS Cannes
2:30 pm Bayer Leverkusen - Hertha Berlin
2:00 pm Club Italia (W) - LIU JO Nordmeccanica Modena (W)
2:00 pm Pescara - Sassuolo
2:00 pm Palermo - Inter
2:00 pm Bologna - Torino
2:00 pm Genoa - Crotone
4:00 pm Benfica vs Tondela
Cloudbet 1 square 300x250
4:00 pm Benfica vs Tondela
4:00 pm Saint-Etienne vs Angers
4:00 pm Fenerbahce - Basaksehir
4:00 pm Fenerbahce - Basaksehir
3:15 pm Athletic Club vs Atlético Madrid
3:00 pm Albion Rovers vs Celtic
3:00 pm Albion Rovers vs Celtic
2:30 pm Bayer Leverkusen vs Hertha Berlin
2:30 pm Bayer Leverkusen vs Hertha Berlin
2:15 pm Arsenal vs Burnley
2:15 pm Arsenal vs Burnley
4:30 pm Chelsea vs Hull City
3:00 pm Albion Rovers vs Celtic
2:15 pm Arsenal vs Burnley
5:00 pm Atalanta Bergamo vs. Sampdoria
5:00 pm RSC Anderlecht FC vs. Sint Truidense V
5:00 pm Orlando Magic vs. Golden State Warriors
4:30 pm Chelsea x Hull City
4:30 pm Salernitana Calcio 1919 vs. Spezia
4:30 pm FSV Mainz 05 vs. 1. FC Koln
4:30 pm Chelsea vs. Hull City
4:30 pm Chelsea vs. Hull City
4:00 pm Benfica x Tondela
4:00 pm Saint-Etienne vs. SCO Angers
4:00 pm Benfica Lisbon vs. Tondela
3:15 pm Toulouse vs. Connacht Rugby
3:15 pm Zebre vs. Wasps Rugby
3:15 pm Athletic Bilbao vs. Atletico Madrid
3:00 pm Albion Rovers vs. Celtic
2:30 pm Bayer Leverkusen x Hertha Berlin
2:30 pm Bayer 04 Leverkusen vs. Hertha BSC Berlin
2:15 pm Arsenal x Burnley
2:15 pm Arsenal vs. Burnley FC
2:15 pm Arsenal vs. Burnley FC
5:30 pm Kerkyra vs Panathinaikos
5:30 pm New York Rangers at Detroit Red Wings
5:30 pm Real Sociedad vs Celta de Vigo
5:30 pm Real Betis vs Sporting Gijón
5:00 pm Germany - Qatar
5:00 pm Girona - Sevilla FC B
5:00 pm Getafe - Mirandes
5:00 pm Atalanta vs Sampdoria
5:00 pm Golden State Warriors at Orlando Magic
5:00 pm The NFL Today Live
4:30 pm 1. FSV Mainz 05 - 1. FC Koln
4:30 pm Chelsea vs Hull City
4:00 pm Benfica vs Tondela
4:00 pm Feirense vs Estoril
4:00 pm Belize vs Honduras
4:00 pm Saint-Etienne vs Angers
4:00 pm Fenerbahce - Basaksehir
3:45 pm PSV vs Heerenveen
3:15 pm Levadiakos - Atromitos
3:15 pm Zebre vs Wasps
3:15 pm Stade Toulousain vs Connacht
3:15 pm Athletic Club vs Atlético Madrid
3:00 pm Saudi Arabia - Argentina
3:00 pm Hungary - Denmark
3:00 pm Belarus - Sweden
3:00 pm Reus Deportiu - Mallorca
3:00 pm Albion Rovers vs Celtic
2:30 pm Bayer Leverkusen vs Hertha Berlin
2:15 pm Arsenal vs Burnley